Брелок DOTA 2 "Drow Ranger" — дерев'яний аксесуар для справжніх фанатів гри!
- Легендарний герой — Drow Ranger у стилі гравіювання.
- Розмір 5.5х3 см — компактний і помітний брелок для ключів, рюкзака або геймерського мерчу.
- Односторонній дизайн — чітке лазерне гравіювання тільки з одного боку.
- Фанера 4 мм — міцний, легкий і екологічний матеріал.
- Під фарбування — можеш розфарбувати персонажа сам і зробити його унікальним!
Чудовий подарунок для геймера та фаната DOTA 2!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ecowood |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Коричневий |
| Форма | Нестандартна |
| Довжина | 55 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Тематика малюнка/форми | Ігри |
| Стан | Новий |
| Вид брелока | Універсальний |
| Покриття | Без покриття |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70 ₴
- Спосіб упаковки: Дрібногабаритний товар упаковується в поліетилен або крафтовий папір та картон. Великогабаритний товар та складні конструкції упаковуються на пошті за їхніми вимогами.


